Meist

tumelogo

Tere tulemast ajaloolisesse Kivi Kõrtsi!

Siin kohtuvad Alatskivi ja Peipsiveere parimad maitsed!

Kivi kõrts alustas tööd 2004.a. maikuus. Aja jooksul oleme püüdnud saada paremaks ja kogunud teadmisi:ikka sellepärast, et pakkuda head toitu ja maitseid. Pakume toitu,mis valmistatud suures osas kohalikust toorainest meie tublide kokkade käe all.Hooajal ostame kohalikelt talunikelt ja teistelt usinatelt aia-ja metsasaadusi, et kasutada toiduvalmistamisel piirkonna ande. Pearoa kõrvale pakume koha peal valmistatud leiba. Hommikuti valmivad pirukad ja  saiad , võimalusel vana kooli lihapirukad õlis.

Kivi kõrtsis on võimalik pidada koosviibimisi, katame pidulikke peo-ja peielaudu. Kui klient soovib, katame ka tema kodus peolaua.

Meie kõrtsi sisustus on vana aja hõnguline , kuna armastame möödunud ajast pärit asju  ja ka tegeleme taaskasutusega. Maale ja laelampe, mis on hinnasildiga saab kaasa osta. Juhul, kui olete antiigihuviline, saate peale keha kinniatmist minna meie antiigilattu Nina külas(eelneavlt ikka kokku leppides). Kui kellelgi on suurem huvi antiikasjade vastu, siis vaadake meie kodulehte  www.alatskiviantiik.ee


Kes kõrtsi külastades ära väsib või plaanib siinkandis pikemat puhkust, see saab minna puhkama külalistemajja Nina kordon, mis asub meist 4 km kaugusel.www.ninakordon.ee
Palume suuremal grupil eelnevalt teavitada  meile saabumisest, võimalusel ka toit ette tellida. Ikka selleks, et Teid paremini ja kiiremine teenindada.

Meie juures mahub korraga sööma kuni 42 inimest. Suvel saame katta lauad ka terrassile.
Tulge meile sööma ja Kivi poodi külastama.

Meie kõigi turvalisuse huvides on meie majas videovalve.

cropped-a11541d8-fc66-4bee-b7eb-9811f6ae53be.jpg